دور کاری کارکنان فروش و پشتیبانی فروشگاه اینترنتی تک وب

دور کاری کارکنان فروش و پشتیبانی فروشگاه اینترنتی تک وب

در چند روز گذشته، شیوع ویروس کرونا فعالیت روزمره همه مارو به نوعی تخت تاثیر خودش قرارداده و شرایط سختی رو برامون ایجاد کرده .

تیم فروش و پشتیبانی تک وب در این شرایط، با رعایت تمام موارد بهداشتی لازم، به فعالیت مستمر خودشون ادامه میدن و برای مهم ترین هدف این روزها ، یعتی ارسال سفارشات شما در سریعترین زمان، تلاش می کنند. 

همچنین تک وب، از تمام عزیزانی که در این روز های منتهی به آخرسال، بیش از پیش برای سلامتی و رفاه هموطنان، عزیزمون تلاش می کنند، قدردانی میکند . 

خبر : سخنگوی شواری سلامت کیش از تعطیلی بازارهای جزیره تا 15 فروردین ماه خبر داد. همچنین ضوابط سختگیرانه جدیدی نیز برای بازگشت کیشوندان به جزیره اتخاذ شده است.

باتوجه به شیوع این ویروس و سلامت کارکنان و مشتریان فروشگاه اینترنتی تک وب تا تاریخ 15 فروردین ماه 99 تمامی کارمندان از منازل خود کار خواهند کرد و هیچگونه پذیرش مشتری در دفتر نخواهیم داشت اما شماره تلفن  درج شده از تاریخ 2 فروردین لغایت 15 فروردین از ساعت 10 صبح الی 16 پاسخگو خواهد بود و ادامه روند از 15 فروردین به بعد باتوجه به تصمیمات منطقه آزاد برای ویروس کرونا اطلاع رسانی خواهد شد.

ساعت پاسخگویی در نوروز - مطالغه کنید - کلیک کنید 

نظرات بازدیدکنندگان